EAS 2018 Jelgavā

Eiropas mūzikas skolotāju asociācijas (EAS) ikgadējā konference 2018.gadā notiks Latvijā!


14.03-17.03.2018

4 dienas, lekcijas, praktiskās darbnīcas, diskusijas, plakātu prezentācijas, koncerti, atklātās stundas, interešu grupas un daudz kas cits!Tēma: Kompetences mūzikas izglītībā


LVIIMSA aicina Latvijas mūzikas skolotājus izmantot šo vienreizējo iespēju un piedalīties!
Ja mēs (vēl) nevaram savus biedrus sūtīt uz EAS konferencēm ārpus Latvijas, tad mēs atvedam EAS konferenci te!

Svarīgi datumi


no 15.jūnija līdz 1.novembrim - Call for Papers jeb aicinājums iesūtīt lekciju, darbnīcu, domnīcu, referātu pieteikumus angļu valodā! Šī ir mūsu iespēja parādīt visai pasaulei, ko mēs varam! Mums ir izcili skolotāji, praktiķi, lektori! Ir jāpiesakās!

2017.gada 15.novembrī tiks atvērta tiešsaites reģistrācija

2017.gada 1.decembrī tiks paziņoti apstiprinātie pieteikumi
Līdz 2018.gada 15.janvārim Early bird dalības maksa 165 EUR, pēc 15.01. - 195 EUR

Jūsu zināšanai, lai piedalītos EAS konferencē, ir jābūt EAS biedram. Biedra nauda dalībai uz 1 gadu ir 25 EUR.
Ja no vienas institūcijas (skolas) konferencē piedalīsies vairāk kā 4 dalībnieki, ir vērts kļūt par institucionālo biedru, respektīvi, skola kļūst par biedru, samaksājot 100 EUR dalības maksu un var sūtīt 5 dalībniekus, kuriem tad nav jāmaksā 25 EUR individuāli. Papildus institūcija saņem 1 bezmaksas EAS izdoto grāmatu par mūzikas pedagoģijas novitātēm Eiropā (Jūsu ieguvums 40 EUR par grāmatu + 25 EUR par biedra daudu, kas nav jāmaksā).

Aicinu visus Latvijas mūzikas skolotājus būt aktīviem un piedalīties! LVIIMSA īpaši saviem biedriem piedāvās neticami izdevīgu nakšņošanas iespēju -  tikai 6 EUR par nakti, bet dalības maksa gan būs jāmaksā! Taču tā ietver pusdienas, kafijas pauzes, konferences izdales materiālus un 1 vakara pasākumu. Un, protams, pieredzi, kontaktus un daudz jaunu iespaidu!

Sekojiet līdzi jaunumiem!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru