svētdiena, 2012. gada 29. aprīlis

1.Starptautiskās Mūzikas olimpiādes 4.diena / diplomi


1.Starptautiskajā mūzikas olimpiādē Tallinā, 6 Eiropas valstu konkurencē, Latvijas dalībnieki godam pārstāvēja savu valsti un guva sekojošus panākumus:

4 bronzas diplomus:
  1. Rebeka Ritene (Rīgas starptautiskā skola);
  2. Pauls Nartišs (Krāslavas pamatskola), Pauls ieguvis arī starptautiskās žūrijas simpātiju balvu par labāko kompozīciju jaunākajā grupā;
  3. Samanta Bernāte (Rīgas 45.vidusskola), Samanta ieguva arī speciālbalvu par labāko tautasdziesmas izpildījumu jaunākajā grupā;
  4. Rebeka Goba (Rīgas 45.vidusskola).
Beāte Locika no Daugavpils Saskaņas pamatskolas ieguva sudraba diplomu un speciālbalvu par labāko dziedāšanu no notīm.
Ar zelta diplomiem apbalvoti Laura Godiņa no Rīgas 6.vidusskolas, iegūstot 3.vietu jaunākajā grupā un Ēriks Zeps no Rēzeknes 5.vidusskolas, iegūstot godpilno 1.vietu vecākajā grupā. 
Ēriks ieguva arī 2 speciālbalvas - par zināšanām mūzikas teorijā un par labāko tautasdziesmas izpildījumu vecākajā grupā.

Laimīgais uzvarētājs un viņa skolotāja. Mēs visi ar Jums ļoti lepojamies!!!

Nākošā Starptautiskā mūzikas olimpiāde pēc 2 gadiem jārīko Latvijai. Tajā piedalīšoties jau daudz vairāk valstu mūzikas olimpiāžu uzvarētāji.

Ene Kangrom nodod 1.Starptautiskās Mūzikas olimpiādes "karogu" - ceļojošu trofeju Latvijai, kas 2014.gadā organizēs starptautisko mūzikas olimpiādi Rīgā.

Šāda olimpiāde Eiropā notika 1.reizi vēsturē. Mūsu skolēni bija vienreizēji un Latvijas vārds Eiropā ir izskanējis ļoti augstā muzikālā līmenī. LVIIMSA vārdā izsakām pateicību visiem skolotājiem, kas gatavoja skolēnus mūzikas olimpiādei, jo bez Jums tas nebūtu iespējams! Paldies!

Uz tikšanos Rīgā!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru