piektdiena, 2015. gada 15. maijs

Nāc, ieklausies orķestrī RĪGA!

Šodien, 15. maijā uzsākta biļešu tirdzniecība 2015./2016. mācību gada koncertciklam
 „Nāc, ieklausies orķestrī RĪGA!”.


Jau septīto sezonu Profesionālais pūtēju orķestris „Rīga” aicina jaunāko klašu skolēnus uz četrām aizraujošām sarunām par un ap mūziku sezonas garumā. Biļetes iespējams iegādāties visās „Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Lielās intereses dēļ jaunajā 2015./2016. mācību gadā pieejami divi abonementi - trešdienās plkst. 13:00 un sestdienās plkst. 13:00. Koncertu cikls notiek plašajā un skanīgajā kinoteātra „Splendid Palace” zālē, kur uz kinoteātra ekrāna mūzikas skanējumu un stāstu par mūziku papildina atbilstoši attēli. Līdzās orķestra spēlei koncertos skan dažādi solo instrumenti un dziesmas.

Koncertciklā „Nāc, ieklausies orķestrī RĪGA” mazie klausītāji nereti tiek aicināti līdzdarboties, atbildot uz jautājumiem un veicot dažādus ritmiskus vai muzikālus uzdevumus. Bērniem iespēja gūt ne tikai estētiska un muzikāla pārdzīvojuma pieredzi, bet arī papildināt savas zināšanas mūzikā, pilnveidot savu personību un attīstīt emocionālo uztveri. Mūzika spēj atmodināt skolēna fantāziju, aktivizēt iztēli, kā arī sekmēt sintēzes un vispārināšanas spējas.

Vairāk informācijas: Linda Ausēja
E-pasts: linda.auseja@riga.lv
Tālrunis: +371 29255087

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru