pirmdiena, 2015. gada 15. jūnijs

Garīgās mūzikas koncerts DA PACEM

11. jūlijā plkst.18:00 starptautiskas turnejas ietvaros par godu kora 15. jubilejai ar koncertu Rīgas Sv. Pētera baznīcā uzstāsies balsu virtuozi no ASV "Chicago Chorale".

Programmā: Johana Sebastiana Baha, Antona Bruknera, Henrija Pērsela, Džona Tavenera, un Arvo Perta skaņdarbi
Diriģents - Brūss Tammens


Pateicoties labdaru atbalstam, ieeja koncertā būs ar bezmaksas ielūgumiem, kurus no 26. maija iespējams saņemt visās Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās.
Koris "Chicago Chorale, kurš pēdējos gados uzstājies kopā ar tādiem kolektīviem kā Čikāgas Simfoniskais orķestris, Oukpārkas un Riverforestas Simfoniskais orķestris, Baroka orķestris kā arī piedalījies prestižajā Ravīnijas brīvdabas festivālā, Rīgā izpildīs krāšņu programmu, kurā dzirdēsim gan klasiskās un laikmetīgās mūzikas meistardarbus, gan tradicionālos korāļus. Latvijas klausītāji koncertā varēs baudīt Johana Sebastiana Baha, Antona Bruknera, Henrija Pērsela, Džona Tavenera un Arvo Perta izcilos skaņdarbus korāļu virtuozu izpildījumā.

Kori Chicago Chorale 2001. gadā Čikāgā dibināja dziedātājs un diriģents Brūss Tammens (Bruce Tammen), atsaucoties Čikāgas Haidparka sabiedrības pieprasījumam pēc kora, kas pievērstos mākslinieciski prasīgam un rosinošam repertuāram. Gadu gaitā šī vienība izaugusi par sešdesmit, augstas kvalitātes vokālo kolektīvu, kura repertuārs sniedzas no agrīnās klasiskās mūzikas līdz laikmetīgajai. 2012. gadā Chicago Chorale izpildīto Rodiona Ščedrina krievu liturģiju „Apzīmogotais eņģelis”, respektablais interneta žurnāls Chicago Classical Review atzina par gada izcilāko muzikālo priekšnesumu. 

2015. gada vasarā, atzīmējot savas pastāvēšanas 15. gadadienu, koris dosies starptautiskā turnejā pa Eiropu, Baltiju un Skandināvijas valstīm. Īpaši sagatavotajā turnejas programmā ietverti gan tautā iemīļoti, gan piemirsti mūzikas meistardarbi, kas palīdz augt gan dziedātājiem, gan klausītājiem.
Ielūgumi pieejami "Biļešu Paradīzes" kasēs vai iespējams nosūtīt arī elektroniski (izdrukā un nāc) - ieva.jaunozola@gmail.com

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru