piektdiena, 2012. gada 24. februāris

I Mūzikas olimpiāde novados

2012.gada 24.februārī veiksmīgi notika Grobiņas novada I mūzikas olimpiāde un jāsaka, ka bijām izbrīnīti, ka skolēni tik īsā laikā no janvāra spēja sagatavot savas kompozīcijas un noklausīties K.Sensāna ciklu "Dzīvnieku karnevāls".
Grobiņas novada I mūzikas olimpiādē piedalījās tikai A grupas skolēni, un domājam, ka B grupai droši vien būtu par smagu arī Jūsu (LVIIMSA)  piedāvātie piemēri šai grupai. Katrā ziņā var redzēt, kuri skolotāji strādā pie mūzikas klausīšanās un teorijas jautājumiem. Video no Grobiņas novada 1. mūzikas olimpiādes skatīties šeit
Rīgā ar interesi vērosim notiekošo. Katrā ziņā ir apsveicami, ka beidzot priekšmets mūzika ir kļuvis nopietnāk vērā ņemams, un cerams, ka mūsu darbu un skolēnu attīstību, ko dod mūzika, spēs novērtēt ierēdņi, kas par to neaizdomājas.
Ar cieņu, Anita Elere, Grobiņas novads.2012.gada 20.janvāris. LVIIMSA vārdā izsakām pateicību Līvānu novada mūzikas skolotāju metodiskās apvienības vadītājai Ilzei Vanagai par I Mūzikas olimpiādes organizēšanu Līvānu novadā.
Jūsu uzmanībai 3 minūšu garš video materiāls
http://www.youtube.com/watch?v=gM4rv7Tm-nw
Malači, tā turpināt!!!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru